Tänukummardus kõikidele matkajatele. Teiega on alati tore, kohtume juba järgmisel aastal, kui saab toimuma juba 15. matk. Eriline tänu kõikidele kes toetasid matka ostes loosipileti.
 
Loosipileti numbrid mille auhinnad jäid välja võtmata olid: suveniirsuusk 708, 050, 512, 031; meene toetajatelt 728 (Nelijärve Puhkekeskus), 610 (Elotroi), 517 (Elotroi), 346 (Aegviidu).
 
Auhinnad saab kätte loosipileti ettenäitamisel Jäneda Külalistemajast kuni 1.maini 2017.
 
 
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 

Presidendimatk - kogu pere terviseüritus

 

Tänavune Presidendimatk toimub juba 14. korda ja juba järgmisel laupäeval 25. veebruaril. Start antakse traditsiooniliselt Aegviidu raudteejaama parklast kell 11.15, kust üheskoos liigutakse Jänedale. Matka pikkus on siis vastavalt vormile kas 10 km või 7 km, rada sobib liikumiseks kogu perele.

Teistkordselt toimub ka Papa Krimmi koogikohvik Presidendimatka ajal. Huvilised saavad seal müüa Papa Krimmi kohvikus enda valmistatud kooke või muid hõrgutisi, mis mõeldud Presidendimatka osavõtjatele ja teistele maiasmokkadele. Koogimüügi tulu ja annetustega on võimalus toetada Jäneda lossi Urmas Sisaski Tähetorni renoveerimist. Tänavu valib lemmikkoogi rahvas. Rahva lemmikkoogi autorit ootab tore  auhind! Info: https://www.facebook.com/events/969055966527361/.

Presidendimatka saab ka toetada soetades loosipileti, mis 2.- eurot ja millega saab osa võtta ka erinevate auhindade loosimises.

Meeleolukal presidendimatka järelpeol saab maitsva supiga Jäneda Täku Tallis kõhtu kinnitada, tehakse traditsiooniline ühispilt ning tantsuhuvilised saavad jalga keerutada ansambli “Jane & Rene” saatel.

Matkalised saavad tulla kõikjalt, selleks puhuks liiguvad enne matka Tallinnast Aegviitu ja hiljem tagasi ka soodsate hindadega ELRONi rongid, samuti liiguvad tasuta bussid Tapalt Aegviitu ja peale matka Jänedalt Tapale tagasi.

Infot XIV Presidendimatka kohta leiate: www.presidendirada.ee .

 

Kohtumiseni presidendirajal!

 

SK Presidendirada

Kadri Toomingas

5234451

 

 

Hea matkaline. Vaatamata viimaste päevade lumesajule, ei ole Presidenirajal piisavalt lund, et valmistada matkaks ohutu suusarada. Raja põhi on jääs ning värske lumi ei haaku jääga. Laupäeva hommikul proovib rajamasin korra raja läbi sõita, kuid korraldajatena ei soovita me sinna rajale minna. 

Presidendimatk saab toimuma Aegviidu Jäneda kergliiklusteel, kus kõik matkajad saavad 7 km raja läbida kõndides.